• Direktorius

    Rimantas Adomauskas
    Tel. (8 459) 35 247
    Mob. tel. (8 610) 11 181
    El. paštas direktorius@kupkom.lt

  • Direktoriaus pavaduotojas

    Sigitas Dulksnys
    Tel. (8 459) 35 127
    Mob. tel. (8 698) 08 210
    El. paštas sigitas@kupkom.lt


  • Vyr. finansininkė

    Algimanta Jablonskienė
    Tel. (8 459) 35 291
    Mob. tel. (8 698) 07 033
    El. paštas algima@kupkom.lt

  • Apskaitininkė

    Virginija Česnaitienė
    Tel. (8 459) 35 281
    Mob. tel. (8 615) 64 901
    El. paštas virginija@kupkom.lt

  • Personalo vadybininkė

    Zita Jablonskienė
    Tel. (8 459) 35 241
    El. paštas zita@kupkom.lt


  • Buhalterė

    Roma Kurkulienė
    Tel. (8 459) 35 291
    El. paštas roma@kupkom.lt

    Rinkliavos už atliekų tvarkymą
    Gintarė Bagdonienė
    Tel. (8 459) 35 281
    El. paštas gintare@kupkom.lt

    Pastatų administravimo
    Virginija Čiurlytė
    Tel. (8 459) 35 360
    El. paštas virga.ciurlyte@kupkom.lt

    Pastatų modernizavimo administravimo
    Daiva Rasimavičienė
    Tel. (8 459) 35 360
    El. paštas daiva@kupkom.lt


  • Aplinkotvarkos tarnybos vadovas

    Linas Domža
    Tel. (8 459) 35 271
    Mob. tel. (8 687) 41 163
    El. paštas linas@kupkom.lt

  • Aplinkotvarkos tarnybos vadybininkė

    Violeta Strolienė
    Tel. (8 459) 54 645
    Mob. tel. (8 687) 30 578
    El. paštas violeta@kupkom.lt

  • Aplinkotvarkos tarnybos vadybininkas

    Algirdas Gasiūnas
    Tel. (8 459) 54 645
    Mob. tel. (8 687) 41 164
    El. paštas algirdas.gasiunas@kupkom.lt


  • Pastatų ir statinių priežiūros tarnybos vadovas

    Artūras Vapšys
    Tel. (8 459) 52 579
    Mob. tel. (8 686) 52 980
    El. paštas arturas.vapsys@kupkom.lt

  • Pastatų ir statinių priežiūros tarnybos vadybininkas

    Rimantas Stundys
    Tel. (8 459) 52 579
    Mob. tel. (8 698) 08 230
    El. paštas rimantas.stundys@kupkom.lt