• Vyr. finansininkė

    Algimanta Jablonskienė
    Tel. (8 459) 35 291
    Mob. tel. (8 698) 07 033
    El. paštas algima@kupkom.lt

  • Apskaitininkė

    Virginija Česnaitienė
    Tel. (8 459) 35 281
    Mob. tel. (8 615) 64 901
    El. paštas virginija@kupkom.lt

  • Personalo vadybininkė

    Zita Jablonskienė
    Tel. (8 459) 35 241
    El. paštas zita@kupkom.lt


  • Buhalterės

    Roma Kurkulienė
    Tel. (8 459) 35 291
    El. paštas roma@kupkom.lt

    Rinkliavos už atliekų tvarkymą
    Rūta Songailaitė
    Tel. (8 459) 35 281
    El. paštas ruta@kupkom.lt

    Pastatų administravimo
    Virginija Čiurlytė
    Tel. (8 459) 35 360
    El. paštas virga.ciurlyte@kupkom.lt

    Pastatų modernizavimo administravimo
    Daiva Rasimavičienė
    Tel. (8 459) 35 360
    El. paštas daiva@kupkom.lt


  • Aplinkotvarkos tarnybos vadovas

    Linas Domža
    Tel. (8 459) 35 271
    Mob. tel. (8 687) 41 163
    El. paštas linas@kupkom.lt

  • Aplinkotvarkos tarnybos vadybininkė

    Andželika Burbulaitė
    Tel. (8 459) 54 645
    Mob. tel. (8 612) 38550
    El. paštas andzelika.burbulaite@kupkom.lt

  • Aplinkotvarkos tarnybos vadybininkas

    Algirdas Gasiūnas
    Tel. (8 459) 54 645
    Mob. tel. (8 687) 41 164
    El. paštas algirdas.gasiunas@kupkom.lt


  • Pastatų ir statinių priežiūros tarnybos vadovas

    Artūras Vapšys
    Tel. (8 459) 52 579
    Mob. tel. (8 686) 52 980
    El. paštas arturas.vapsys@kupkom.lt

  • Pastatų ir statinių priežiūros tarnybos vadybininkas

    Andrius Jasinavičius
    Tel. (8 459) 35 271
    Mob. tel. 868658715
    El. paštas andrius@kupkom.lt