UAB „Kupiškio komunalininkas“ ir toliau gražina miestą. Bendrovės gėlininkės apsodino pagrindinį kelio žiedą prie buvusios autobusų stoties bei atnaujino gėlynus prie savivaldybės pastato. Dabar sodina gėles Černiaus aikštėje. Ir tai dar ne viskas. Jos atnaujins gėlynus ir kitose miesto vietose.
Ties Norfos parduotuve Norfos didmena padovanojo kupiškėnų vaikams vaikų žaidimo aikštelę Lauko gatvėje. Ši aikštelė atsidūrė tarp Norfos ir santechnikos prekių parduotuvės. Kadangi nuo parduotuvės iki turgavietės per aikštelę yra trumpiausias kelias, tai kupiškėnai per aikštelę „turistavo“ pirmyn -atgal. Tai trukdė mažiesiems piliečiams žaisti žaidimų aikštelėje. Siekiant išvengti to bei gerinant susisiekimą tarp šių taškų, UAB „Kupiškio komunalininkas“ darbuotojai perkėlė tvorą ir už jos įrengė platų šaligatvį. Dabar suaugę netrukdys mažųjų poilsio, o suaugę turės patogesnį praėjimą tarp prekybos taškų.
Bendrovės šienpjoviai pirmą žolę baigia nupjauti Kupiškio mieste bei Pyragių poilsiavietėje prie Indubo ežero. Toliau persikelia prie Kupiškio marių, kur šienaus rekreacines teritorijas nuo Drulėnų kaimo iki Bagdonių salos imtinai. Kadangi šiais metais pavasaris specifinis – pakankamai šiltas, tai baigus pirmą šienavimo etapą reikės pradėti iš karto ir antrą.
Prie UAB „Kupiškio komunalininkas“ administracinio pastato yra nedidelė automobilių stovėjimo aikštelė. Joje parkuoja automobilius ne tik bendrovės darbuotojai, bet ir čia atvykstantys klientai, kurie atvyksta susimokėti mokesčių ar kitais klausimais. Tačiau susiduriama su ta pačia problema, kaip ir prie daugiabučių namų – aikštelė per maža, todėl kai kam tenka automobilius palikti pačioje Energetikų gatvėje. Seniai savivaldybės vadovai žadėjo įrengti aikštelę, bet vis tam neprieina eilė. Bendrovės administracija nusprendė aikštelę išplėsti savo jėgomis. Jos darbai jau pradėti.

Šiuo komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti (*), privalo būti užpildyti.