Pastaruoju metu vis populiaresniu žaliųjų atliekų tvarkymo būdu tampa kompostavimas. Tai ne tik paprasčiausias būdas atsikratyti sodo ar daržo žaliosiomis atliekomis, bet ir galimybė pasigaminti kokybiškas natūralias trąšas – kompostą, tinkantį gėlių ar daržovių auginimui, gerbūvio tvarkymo darbams. Susmulkintos žaliosios atliekos gali būti kraunamos ant žemės į kompostavimui paruoštą vietą arba į specialią kompostavimo dėžę.

UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras, įgyvendindamas projektą „Panevėžio regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“, kviečia Kupiškio rajono savivaldybės gyventojus registruotis dėl individualaus kompostavimo konteinerio gavimo. Projektas finansuojamas ES Sanglaudos fondo ir UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro lėšomis.

Kompostavimo konteineriai individualių namų valdas turintiems gyventojams bus dalinami nemokamai, pasirašant panaudos sutartis. Kompostavimo konteinerius pradėti dalinti planuojame 2020 m. gegužės mėnesį. Gyventojų pasigamintas kompostas išvežamas nebus, gyventojai jį naudos savoms reikmėms. Dėl registracijos prašome seniūnijų gyventojus kreiptis į seniūnijas, Kupiškio miesto gyventojus – į UAB „Kupiškio komunalininkas“, Energetikų g. 4, Kupiškis, Tel. (8 459) 35 241, (8 459) 35 281.

 

Registracija vykdoma iki 2020 m. sausio 20 d.

Komentarai(-ų) (1)

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti (*), privalo būti užpildyti.