Uždarajai akcinei bendrovei „Kupiškio komunalininkas“ 2018-03-16 kredito biuras Creditinfo suteikė sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje 2016-2017“. „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės  kredito istoriją. Kokiais kriterijais vadovaujantis sertifikuojamos įmonės?

Svarbiausias vertinimo kriterijus – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių kreditingumas vertinamas ir reitingas nustatomas vadovaujantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso, nustatant kredito reitingą, atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui. Duomenys apie įmonę kredito biuras Creditinfo gauna iš valstybės registrų ir kitų rinkos dalyvių – komercinių bankų, kredito unijų, lizingo, vartojimo kredito, telekomunikacijų bendrovių, kuro, energetikos, transporto ir kitų sektorių.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ parodo patikimo partnerio įvaizdį, nepriekaištingą įmonės reputaciją, patikimo darbdavio poziciją bei suderintus asmeninius ir profesinius interesus.

Bendrovės administracija

Šiuo komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Jūsų el. paštas nebus rodomas. Privalomi laukai pažymėti (*), privalo būti užpildyti.